Studenten op de set bij Eigen Huis en Tuin

vrijdag 15 april 2011

De vier studenten die ook meedoen aan de L'OrĂ©al Color Trophy zijn voor een aflevering van Eigen Huis en Tuin uitgenodigd door beautystylist Tom Sebastian. Ze assisteerden hem  op woensdag 13 april bij een metamorfose van acht wijkbewoonsters.

De aflevering van Eigen Huis en Tuin wordt op Moederdag uitgezonden en daarom zette het programma acht moeders in het zonnetje. De bekende beautystylist Tom Sebastian werd ingeschakeld om de metamorfose uit te voeren. Daarvoor kon hij de hulp van vier talentvolle studenten van de Nederlandse Kappersakademie goed gebruiken. Nicole, Kim, Cindy en Esmeralda vertrokken woensdag naar Vleuten om de beautystylist bij te staan.

 

Teennagels lakken
Elk verzorgden ze het haar van twee dames. De tuin van een van de vrouwen was verbouwd tot tijdelijke salon en in het huis werden de kleding en visagie voor de moeders verzorgd. Esmeralda vertelt over de middag: 'De moeders vonden het heerlijk dat ze een dagje alle aandacht kregen. Ze waren ook erg tevreden met het resultaat.' Ze beseft zich nu wel: 'Zo makkelijk als het er op televisie uitziet, zo is het niet in het echt. Ik moest de teennagels lakken van een mevrouw en moest wel vijftien minuten wachten tot ik de laatste teen mocht doen, zodat ze er een goed shot van konden maken.'

 

Uitzending
Het resultaat van een middag knippen, stylen, kleden en make-uppen is te zien tijdens de uitzending van Eigen Huis en Tuin op zaterdag 7 mei om 18.05 uur en op zondag 8 mei om 09.50 uur.


Terug